Hrdá škola

Naše škola se i letos zúčastní projektu Hrdá škola, díky kterému oživíme život na naší škole a zažijeme spoustu zábavy. Můžeme si vybrat akci, do které se jako škola zapojíme nebo se postupně zapojovat do všech. Na konci roku budou losovány tři školy, které za splnění těchto akcí vyhrají super ceny. Všechny tyto aktivity budou dělat zúčastněné školy ve stejný den, takže můžeme sledovat, jak prožívají tyto dny i ostatní školy. Jako první nás čeká SUIT-UP DAY- tradiční každoroční gala den, díky kterému se promění naše škola do slavnostní atmosféry plné šarmantních žáků a učitelů. Oblečeme se do svého nejlepšího formálního oblečení a přijdeme jako pravé dámy a praví gentlemani. S tím souvisí i dodržování pravidel etiky a noblesního vystupování. Dalšími akcemi jsou například Den dvojčat, Den bez batohu, ale i Dobrý skutek na Vánoce, Den zlepšení školy a mnohé další.

Mgr. Hana Kroupová – garant projektu

 

Hrdá škola – plakát