Přespolní běh Černá Hora

Přespolní běh 2024

Již tradičně byl letošní sportovní školní rok zahájen přespolním během.

V pátek 27.9. 2024 se naši žáci zúčastnili přespolního běhu v Černé Hoře. Akce proběhla pod záštitou AŠSK a byla určena pro žáky základních škol a nižších gymnázií okr. Blansko. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích. Mladší dívky (6.-7. třída), starší dívky (8.-9. třída), mladší chlapci (6.-7. třída) a starší chlapci (8.-9. třída). Za každou kategorii běželo šest žáků a trasa byla dlouhá podle kategorie od 1,5 do 3 km. Nejlepšího výsledku dosáhly starší dívky, které ve své kategorii obsadily krásné 3. místo. Žáci předvedli ohromné výkony i přes velkou konkurenci velkých škol. V každé kategorii startovalo přibližně 100 žáků/žákyň.

Všem sportovcům patří velká pochvala a těšíme se opět na příští rok a další sportovní akce.

Žáci reprezentující naši školu:

Kategorie D III: Tereza Dyčková, Kateřina Zouharová, Vanesa Stejskalová, Klára Kovářová, Karolína Kuncová, Nneka Emma Ifeonu

Kategorie D IV: Sofie Skořepová, Sára Slepánková, Jitka Skřičková, Viktorie Stejskalová, Viola Hrubá, Natálie Řehůřková

Kategorie Ch III: Jad Nahhas, Jakub Řehůřek, Matěj Šamaj, Hlib Shcherbina, Jakub Žáček, Jan Karafiát

Kategorie Ch IV: Tomáš Odehnal, Vojtěch Dvořák, Vojtěch Randula, Kristián Beran, Jakub Pernica, Matyáš Mazal