Jablkobraní

Jablkobraní

Začátek podzimu se každoročně pojí s hojností plodů a dozráváním jablek, proto jako obvykle Rodinné centrum Ferda připravilo s pomocí školy akci Jablkobraní a s tím spoustu pochutin a zábavy. Žáci naší školy společně s učiteli nasbírali jablka na školní zahradě na výborný mošt, který návštěvníci mohli ochutnat u stánku 9. třídy  společně s dobrotami z jablek, které připravili rodiče žáků. O zábavu bylo také postaráno, děti si mohly vyrobit podzimní dekorace v několika dílničkách vedených šikovnými maminkami (vyráběly dýničky, vypalovaly ozdoby na vařečky či pletly listy z provázků na větvičky). Někteří dospělí si prohlédli celou naši školu s panem ředitelem, který je provedl. Program byl zpestřen ukázkou výcviku psa jednou žákyní 9. třídy. I přes chladné počasí přišlo velké množství lidí. Děkujeme všem za účast i spolupráci.

 

žáci 9. třídy