LVK Jeseníky, Klepáčov

V neděli 5.2. jsme vyjeli na dvouhodinovou cestu na náš lyžařský kurz, cesta byla super, hodně jsme se nasmáli a uteklo to rychle. Po příjezdu na chatu jsme si vybrali pokoje podle domluvených skupinek a ubytovali jsme se. Vzápětí jsme ale zjistili, že na chatě není signál, všechny nás to dost překvapilo, ale brzy se ukázalo, že nám ani moc nechybí.

V pondělí jsme se rozdělili do skupin na lyžování, první skupina se jmenovala Lopaťáci, druhá Saláti a třetí skupina si název nevybrala. Hned v pondělí jsme šli na sjezdovku, někteří z nás měli docela strach, ale brzy jsme vše zvládli a v úterý i dvojky již sjely červnou sjezdovku.

Lyžovali jsme ráno i odpoledne. Většinou jsme se vraceli kolem půl páté a po svačině jsme měli volno na odpočinek a hry. Večer ve 20 h nás čekal program, který musela vymyslet skupinka z jednoho pokoje, další večer připravoval program jiný pokoj. To bylo super. Každý den nám také bodovali pokoje, náš pořádek v nich, a na závěr týdne se vyhodnotil nejlepší pokoj.

Nelyžovali jsme jen ve středu dopoledne, to jsme šli na procházku k vodopádům. Šlo se celkem hlubokým sněhem. Pro všechny však nastalo (nemilé) překvapení, když místo vodopádu čekal jen malý potůček, do kterého navíc musel pan učitel omylem šlápnout, abychom si ho všimli. Ale mně se ten výlet líbil.

Ve čtvrtek večer jsme měli karneval, všichni měli kostým. Hráli jsme fajn hry a tancovali, večerka ten den byla až ve 23h. Poslední den jsme lyžovali už jen dopoledne, po obědě už na nás čekal autobus a cesta domů.

Lyžák byl super, hned bych jela znovu! … Myslím, že jsme si to všichni užili, já bych klidně jel znovu. …

Tento lyžák byl super a určitě bych chtěl jet příští rok jako náhradník. … Byl to super týden, doufám, že něco podobného ještě jednou zažiju.

Seskládáno z hodnocení žáků 7. třídy.